فعالیت های در دست اقدام

۱- سرمایه گذاری ، ساخت و بهره برداری از هتل های فرودگاه بین المللی امام خمینی هتل های ۴ و ۵ ستاره IBIS ، NOVOTEL فرودگاه امام خمینی (ره)
به عنوان اولین الگوی موفق سرمایه گذاری و برندینگ بخش خصوصی در زیر ساخت های گردشگری کشور محسوب می شود که از نظر کیفیت و مدت ساخت و همچنین قرار گرفتن در منطقه فرودگاهی در کشور بی سابقه است ، این پروژه عظیم ملی با سرمایه گذاری شرکت خصوصی سمگا و مدیران و مهندسین توانمند ایرانی و مشاوره شرکت های صاحب نام خارجی طی مدت ۴۲ ماه مطابق استانداردهای روز جهان ، طراحی ، احداث ، و تجهیز گردیده است که در حال حاضر با به روزرسانی این هتل با توجه به ضوابط و معیارهای برند بوک شرکت رکسان به برند رمیس و رکسان تغییر نام پیدا میکند.
۲- طراحی و توسعه مجموعه تجاری ، تفریحی و گردشگری فدک
مجموعه فدک مال با زیر بنای ۱۳۷۴۹۲ هزار متر مربع و به عنوان سومین پروژه بعد از تجربه موفق سیتی سنتر و شهرک سلامت توسط شرکت پرستیژلند ایران در منطقه شمال اصفهان در حال ساخت و اجرا می باشد.
۳- مرمت ، احیا و بهره برداری از کاروانسرای وکیل کرمان
با الگوی معماری رایج چهار ایوانی و با طرح حیاط مرکزی در دو طبقه ساخته شده است ، مساحت این بنا ۱۱ هزار مترمربع ، مصالح غالبش آجر ، تزئینات غالب آن شامل کاشی کاری و آجرکاری و سازه ی بنا، دیوار باربر و قوس جناقی است که با نام در حال حاضر کاروانسرای وکیل تحت مالکیت (( صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی بوده و امتیاز بهره برداری از آن به مدت ۲۰ سال در اختیار سمگا و رکسان با برند کاروانیکای رکسان قرار داده شده است و امسال به بهره برداری خواهد رسید.
۴- مرمت ، احیا و بهره برداری از گرند هتل قزوین
گرند هتل ، دومین مهمانخانه قزوین و از نخستین هتل های مدرن و اروپائی و قدیمی ترین هتل باقیمانده از این سبک در ایران است که در سالهای پایانی دوره قاجار در کشور ساخته شده است ، این هتل در سال ۱۳۸۴ در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است و گراند هتل در حال حاضر در مالکیت صندوق احیا و بهره برداری بناهای تاریخی قرار دارد ، سرمایه گذاری برای مرمت ، احیا و بهره برداری از آن به عنوان مرکز اقامتی و پذیرائی به صورت قرارداد ساخت ، بهره برداری و انتقال به سمگا و شرکت رکسان واگذار شده است .
۵-طراحی و توسعه هتل بافت
پروژه هتل بافت در زمینی به مساحت ۱۳/۷ هکتار و با زیربنائی به متراژ حدود ۵۰۰/۱۱ مربع در شهرستان بافت در استان کرمان واقع شده است ، این پروژه شامل بخش های اقامتی و رفاهی است که در قالب یک ساختمان منسجم برای بخش هتل و ساختان مجزا برای بخش ویلاها در دو تیپ و همچنین بخش ورزشی – تفریحی – فودکورت و رستوران طراحی شده است . ساخت این هتل در راستای تقویت گردشگری کمک شایانی به اقتصاد منطقه ، به ویژه شهر بافت خواهد داشت، لازم به ذکر است تا آخر امسال بخش ویلاهای آن توسط شرکت رکسان قابل بهره برداری و اقامت مسافرین عزیز می باشد.
۵- طراحی و توسعه مجموعه اقامتی و تجاری سیرجان
مجموعه اقامتی و تجاری سیرجان واقع در استان کرمان ( شهر سیرجان ) در زمینی به مساحت ۳۵ هزار متر مربع با زیر بنای ۶۶ هزار متر مربع ، با امکاناتی نظیر هتل ۵ ستاره ، مرکز خرید ، هایپر مارکت ، تالار پذیرائی ، سالن های ورزشی ، همایش ، رستوران ، فود کورت و کافی شاپ و ... توسط سمگا با نظارت و اجرای شرکت رکسان در حال احداث و سپس بهره برداری می باشد . از جذابیت های طرح مذکور میتوان به قرار گرفتن در مسیر اصلی ترانزیت ، وجود جاذبه های تاریخی و فرهنگی متنوع در استان کرمان ، موقعیت صنعتی شهر سیرجان و نیاز به اسکان مهمانان تجاری را نام برد.
۶- تامین و راه اندازی و بهره برداری هتل ۵ ستاره قدس مشهد مقدس در استان خراسان رضوی
این هتل ۵ ستاره مشهد در جوار حرم امام رضا (ع) با ۴۶۶ تخت، ۳ رستوران، روف گاردن، کافی شاپ، VIP لانژ، فضاهای تجاری، سالن های همایش، فضاهای ورزشی در مجموع با مساحت بیش از ۶۵ هزار متر مربع زیربنا تحت مالکیت آستان قدس رضوی است که قرارداد راه اندازی ، بهره برداری و مدیریت آن طی یک قرارداد ۷ ساله در اختیار شرکت رکسان قرار گرفته است و ارائه خدمات استاندارد اقامتی به زائران امام رضا (ع) افتخاری بزرگ برای شرکت رکسان به شمار می آید که در حال حاضر توسط تیم تخصصی رکسان در حال راه اندازی و بهره برداری می باشد ولازم به ذکر است که هتل قدس مشهد با توجه به پیاده سازی و اجرای ضوابط و استاندارد برند بوک رکسان به قصرالضیافه رکسان مشهد تغییر نام می یابد.
۷- عقد قرارداد راه اندازی و بهره برداری با چندین هتل ۵ ستاره در استان فارس که مذاکره و انجام شده است .
۸- عقد قرارداد راه اندازی و بهره برداری با چندین هتل ۵ ستاره در خارج از ایران در کشورهای عربی ( عراق، نجف ، کربلا ... ) که مذاکره و انجام شده است.
فعالیت های در دست اقدام